DobruškaSnipers
3:2(1:1,0:0,2:1)
so 4. 11. 2023 18:00 @ SH Pulická Dobruška, Divize, 9. kolo

Body stále chybí

Základní část florbalové divize se blíží do své poloviny a třebíčští florbalisté pořád bodově paběrkují. V devátém kole zajížděli až do daleké Dobrušky s jediným cílem, konečně bodovat.

FBC Dobruška - Snipers Třebíč 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

Snipers odjeli na zápas pouze se dvěma lajnami a jedním náhradníkem. Do zápasu, v krásné nové hale, vstoupili hosté, zase dosti smolně. Hned v první minutě inkasovali nešťastný gól. Třebíč ovšem do konce třetiny dokázala díky spolupráci Mátla s Korbou srovnat na 1:1.

Celý zápas připomínal spíše fotbalové utkání, v pomalejším tempu a na góly dosti chudé klání. Ve druhé třetině nepadl ani jeden gól.

Do třetí části nastoupili hosté dosti nervózně, a i díky tomu znovu inkasovali a domácí šli opět do vedení. Naštěstí pro Snipers, rozhodčí, v závěru utkání nařídili trestné střílení, které Alexander Svoboda bezpečně proměnil. Už to vypadalo na prodloužení, když byl vyloučen kapitán Snipers Štveráček. Domácí přesilovku využili a dostali se už potřetí v zápase do vedení, které nakonec udrželi, a tak se Snipeři vraceli domů opět s prázdnou. Povážlivá série proher se protáhla už na šest zápasů. Jestli Snipers svou sérii proher konečně ukončí, se můžete přijít podívat už tuto sobotu 11.11.2023 na halu Spartak v Třebíči, kde je od 18.hod. čeká zápas s Hornets Brno ZŠ Horní.

Asistent trenéra Snipers Matěj Jonák: „Zápas výsledkově i tempem připomínal spíše fotbalové utkání. Vstup do první třetiny byl z naší strany dobrý, škoda brzkého smolného gólu. Konečně jsme odstranili individuální chyby v rozehrávce. Bohužel koncovka je stále velký problém, se 2 góly se vyhrává těžko.

Komentář vedoucího domácích Jana Černého „Dneska pro nás těžké utkání. Vydrželi jsme ale v koncentraci po celý zápas a dokázali v rozhodujících chvílích vstřelit branky. Škoda jen nevyužitých šancí z první třetiny. Ale tenhle zápas jsme potřebovali, abychom se znova nakopli a trochu nadechli. Těšíme se na další utkání.

Sestava Snipers Třebíč:

Veselý (Bazala) – Štveráček, Pacal, Korba, Žák, Stránský - Ruber, Jílek, Malich, Svoboda, Mátl – Dlabač

branky: 1., 48. Aleš Moravec, 58. Jan Čtvrtečka - 12. Adam Korba, 56. Alexander Svoboda;

rozhodčí: Filip Neumann - Martin Řehák; vyloučení: 2 : 4; využití: 2:1 diváků: 123; zásahy brankářů: Robert König 14 - Jakub Veselý 13; hráči utkání: Aleš Moravec – Lukáš Mátl