Související zápasy

Muži loupili v Chýnově

Po měsíční odmlce vyrazil mužský A-tým do dalekého Chýnova, aby zde bojoval o další body a udržel se v čele soutěže.

Prvním soupeřem mužů byl tým z Bystřice nad Pernštejnem. Na obou týmech se nejspíš podepsala dlouhá cesta, a tak se první třetina nesla spíše v pomalejším tempu. To vyhovovalo více týmu ze spodní části tabulky, který vedl po první třetině 2:1.

Muži věděli, že je nečeká nic lehkého, protože soupeř zodpovědně bránil. Trenér Filip Kolář se rozhodl udělat v sestavě o přestávce pár změn, které očividně pomohly. Snipeři během prostřední periody zvýšili obrátky a dokázali si postupně vybudovat 3 brankový náskok. Ve třetí třetině si muži vedení už zvládli ohlídat a zvítězili 7:3. Bodově aktivní byl veterán mužského A-týmu Lukáš Štveráček, který si připsal 5 bodů (1+4) a k němu se připojil Adam Svoboda, který zaznamenal hattrick.

Do druhého utkání byl vstup o poznání lepší. Snipers během první třetiny kontrolovali balónek a zvládli svému soupeři nastřílel 3 branky. Toto vedení vydrželo až do 26 minuty. Za stavu 5:2 z pohledu Snipers ale začal soupeř dotahovat. Sniperům jak kdyby spadly řetězy a soupeř v čase 41:30 dokázal manko stáhnout a srovnat skóre. Snipeři ale nakonec byli tím týmem, který měl v zápase poslední slovo. Martin Žák nahodil míček na bránu, který si jeden z hráčů hostí nešťastně srazil za záda svého brankáře a daroval tak Sniperům vedení. Snipeři už toto vedení nepustili a v utkání zvítězili.

Snipeři tak zůstávají 100% a spolu se Sabots Jihlava „vládnou” tabulce regionální ligy mužů.