Související zápasy

Snipers Třebíč

Dorostenecké zápasy jak na houpačce

V sobotu 12. 10. 2024 se odehrálo ve Znojmě další kolo celostátní soutěže dorostenců, kde se Snipeři utkali s domácím Znojmem a s Pantery z Otrokovic.

K prvnímu zápasu nastoupili Snipeři proti domácímu celku TJ Laufen Znojmo. Vstup do zápasu neměli ideální a po dvou třetinách prohrávali 0:3. V poslední části zápasu se dokázali třebíčští prosadit v koncovce, která je v průběhu zápasu trápila a síť ve znojemské brance se rozvlnila celkem 5x. Konečné skóre zápasu tedy bylo 5:4 pro Snipers.

Branky: 2x Charvát Tomáš, 2x Buček Vojtěch, Chodur Vítek

Druhým soupeřem, který přijel prověřit florbalisty Třebíče na jih Moravy byl tým Panters Otrokovice. Zápas proti Otrokovicím měl přesně opačný vývoj než proti Znojmu a po druhé třetině vedli Snipeři 3:0. Díky menšímu hernímu výpadku se ve třetí části podařilo Panterům vstřelit dvě branky, ale to bylo z jejich strany vše a těsný výsledek 3:2 se Třebíči podařilo v závěru zápasu udržet.

Branky: Dvořák Vojtěch, Šoltó Šimon, Charvát Tomáš