GulliversSnipers
4:3 sam. náj.(0:2,2:0,1:1)
so 28. 9. 2024 10:00 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, 1. liga dorostenců, 7. kolo

Dorostencům základní hrací doba nestačila

První zápasy našich dorostenců po odložených zápasech v Třinci pro povodňovou situaci se odehrály na domácím hřišti. Naši připravenost do sezóny přijely prověřit týmy Sokol Brno Gullivers a FBC Skuteč.

Náš vstup do sezóny začal proti Guliverům velmi slibně, když se nám podařilo naší aktivní hrou během první třetiny odskočit soupeři o dvě branky. Ve druhé třetině jsme si vybrali slabší chvilku a nechali soupeře zápas srovnat. Třetí část přinesla na každé straně po jedné brance a zápas se rozhodoval ve samostatných nájezdech, ve kterých byl tým z Brna šťastnější.

Zápas proti Skutči jsme ovládli první třetinu, kterou jsme vyhráli 4:0 a zdálo se, že zápas je rozhodnutý, ale bohužel naše slabší druhá třetina nám ukázala, že tomu tak není a nechali jsme soupeře vrátit zpět do zápasu. Stav po druhé třetině 4:3. V polovině třetí třetiny se nám podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, ale soupeři se podařilo během dvou minut zápas srovnat a zápas po základní hrací době skončil opět nerozhodně 5:5 a musely rozhodnout nájezdy, ve kterých jsme byli šťastnější my.

Sokol Brno I Gullivers vs. Snipers Třebíč 4:3pn

Branky: Charvát, Dvořák, Křížek

Snipers Třebíč vs. FBC Skuteč 6:5pn

Branky: Buček, Kořínek 2x, Šoltó, Křížek, Dvořák